Opony zimowe nowe vs używane – podejście Polaków

Nowe opony zimowe leżące na śniegu

Sezon na zmianę opon uważam niejako za otwarty, mimo iż pogoda póki co dopisuje i wcale nie przypomina nam o tej jakże ważnej konieczności, warto już teraz wybrać się do warsztatu wulkanizacji, by potem, gdy przyjdą pierwsze oznaki zimy, nie stać w kilometrowych kolejkach.

Ze sezonową zmianą opon wiąże się czasami konieczność ich wymiany na nowy komplet. Czy decydować się wtedy na opony całkiem nowe – opcja droższa, czy w dobrym stanie, lecz używane – opcja tańsza? Zobaczmy jak wygląda to w praktyce i jakie podejście do tematu mają sami Polacy… Czytaj dalej Opony zimowe nowe vs używane – podejście Polaków

Ekologiczne cudo wkrótce w salonach Mercedesa!

Nowy model samochody hybrydowego Mercedesa klasy C - S500 Plug-in-Hybrid

Już wkrótce w salonach Mercedesa – jednego z największych i czołowych producentów samochodów trafi nowy, ekologiczny model S500 PLUG-IN HYBRID, czyli pierwsza hybrydowa i luksusowa limuzyna, która spala – uwaga! – poniżej 3 l paliwa na 100 km!! Niestety, jak pewnie się domyślacie, cena samochodu najniższa nie będzie, otóż hybrydową limuzynę mercedesa wyceniono na ok. 500 000 zł. Czytaj dalej Ekologiczne cudo wkrótce w salonach Mercedesa!

Nowa, tańsza marka samochodów od Volkswagena!

Logo Volkswagena - Czołowy, niemiecki producent bardzo solidnych i dobrych samochodów.

Niedawno czołowy niemiecki producent samochodów wysokiej jakości – Volkswagen ujawnił nieco informacji o nowej marce samochodów, która ma odpowiadać za produkcję tańszych modeli samochodów.

Otóż Volkswagen planuje wyprodukować tańszy odpowiednik, który ma być przeznaczony na rynki rozwijające się. Na razie nie znamy żadnych szczegółów, jednak wiadomo już, iż nowa – tańsza marka Volkswagena jest już zatwierdzona. Oczywiście należy się spodziewać, że do produkcji samochodów zostaną użyte tańsze komponenty, które zostaną wyprodukowane w Chinach, razem z jednym z partnerów na tamtejszym rynku SAIC lub FAW.


 

Używane samochody dostawcze Volkswagen w bardzo dobrym stanie i atrakcyjnych cenach >> http://www.weiser.xo.pl


 

Pierwszy model tej marki ma ponoć pokazać się z w roku 2016, lub z początkiem roku 2017. Dedykowany będzie dla Chin, gdyż jest to największy na świecie rynek samochodów tanich. Cena takiego modelu samochodu ma osiągnąć cenę w granicach 6000 euro, co na polskie wychodzi ok. 25 tys. zł.

Zdjęcia użyte w artykule pochodzą z serwisu fotolia.com